Przedstawiamy Państwu wykaz szkół nauki jazdy pogrupowanych terytorialnie według starostw. Wykaz uwzględnia szkoły, których kandydaci zdawali egzaminy na prawo jazdy w WORD Jelenia Góra w pierwszym półroczu 2013 i minimalna liczba egzaminów z danej szkoły wynosiła 3. Dane zawierają: nazwę szkoły, kategorię prawa jazdy, liczbę egzaminów praktycznych i zdawalność dla tejże kategorii.

Uwagi:

  • Statystykę opracowano z użyciem systemu WordStat , opracowanego przez Instytut Transportu Samochodowego na potrzeby WORD'ów.
  • skróty: SP- Starostwo Powiatowe UM-Urząd Miejski'
  • Każdy egzaminator złożył oświadczenie, że nie będzie egzaminował osób szkolonych w ośrodkach, które mają jakikolwiek związek z jego rodziną. Złamanie tej zasady powoduje rozwiązanie umowy o pracę w trybie natychmiastowym. 
  • Zestawienie sporządzono z uwzględnieniem opinii prawnej Departamentu Polityki Przestrzennej i Infrastruktury Wydziału Transportu UMWD. Kliknij aby pobrać dokument.

Pytania? sugestie? Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.